Individuální trénink

Je osobní trénink pod mým vedením. V rámci tréninku je důležité projít počáteční diagnostikou těla a také pohybovou diagnostikou kde zjistím jak správně poté nastavit trénink. Trénink trvá 1 hodinu (někdy déle) a cvičíme. Každý trénink je jiný s použitím vlastní váhy, TRX, činky, expandery a další funkční pomůcky.

Terapie nápravy těla

Jednorázová terapie nápravy těla skrze tradiční nastavení kostí. Je přírodní terapie k léčbě dis-rovnováhy kostí a kloubů, která by mohla způsobit bolest. Má praxe je odvozena od metody tradiční čínské medicíny. Jakmile dojde k správnému nastavení těla, čeká Vás také zklidnění obličeje s dopomocí nefritových válečků, které Vám pomohou zbavit obličej stresu, rozzáří ho a zklidní.

Semi-privátní trénink

Je společný trénink 2-4 cvičenek zaměřený na rozvoj a změnu postavy pod mým vedením. Jste kamarádky a chcete cvičit společně? Společný trénink je více zábavnější, protože je tam ta energická soutěživost. Velkou výhodou je také lepší cena, jelikož platíte méně než za individuální trénink.

 Trenér na doma

Trénovaní doma i v kanceláři je pohodlnější.

Trénování doma i v kanceláři je pro klientky, které se stydí cvičit před více lidmi velmi dobrou volbou.

Trénink v kanceláři třeba v poledne Tě nakopne do obrátek.

Trénovat doma i v kanceláři nemusíš sama, ale klidně cvič s kámoškou či přáteli z práce. Ve dvou nebo i ve čtyřech se cvičí lépe.

Nauč se cvičit správně
20 cviků na břišní svaly

Naučím Tě jak správně cvičit

Děkuji za za důvěru, nebudeš litovat.

Něco se stalo špatně.